Jsme výrobci i dodavatelé

Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir

560 Kč / ks
Skladem

Po celou noc omlazující retinolový elixír s ultra-regeneračním efektem umožňuje buňkám čerpat energii ze svého bohatého složení. Výživný noční krém s retinolem. Určený pro náročnou pleť.

Intenzivně obnovuje celkovou strukturu pleti. Dále obsažený vitamín E redukuje nestabilní molekuly vzniklé z vystavení pleti cigaretovému kouři a slunečnímu záření. Zároveň obsahuje vitamíny B-5 a avokádový olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věděli jste, že retinol je čistá forma vitamínu A, který zrychluje krevní oběh pod povrchem pokožky a tím zpomaluje úbytek kolagenu a elastinu?

Retinol představuje hodnotu pro Vaši pleť na několika polích: jeho vlastnost buněčné komunikace, schopnost odstranit černé tečky a vyhlazování kožních nerovností.

Kůže má čidlo, které dobře reaguje na kyselinu retinovou, jenž se nachází ve složení Retinolu. Díky této komunikaci dokáže poškozená či stárnoucí pleť fungovat tak, jak má.

To je hlavní důvod, proč je Retinol důležitý v boji proti stárnutí. Retinol vytváří v pleti lepší a zdravější buňky, dodává antioxidační podporu a zvyšuje množství látky, která zesiluje statické prvky pleti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Retinol
Obsah: 50 ml