Jsme výrobci i dodavatelé

Kolagen

Kolagen - Mimořádně účinná látka v boji proti vráskám

 

Co je kolagen?

V lidském těle je 25 druhů kolagenu, které vytvářejí pleťovou strukturu. Je to nevodnatý protein, jenž váže vodu a tím drží přírodní hydrataci pleti.

Kolagen je přírodní druh proteinu v těle, který formuje spojovací tkáně, jenž drží pokožku, kosti, šlachy, svaly a chrupavky pohromadě. Kolagen je proto zásadní ve smyslu, jak pokožka vypadá a je cítit na dotek, protože je hlavním stavebním komponentem poskytující jí sílu a formu.

Hluboko pod povrchem kůže je vrstva zvaná škára. V ní jsou kolagenové molekuly ve formě lešení, na kterém molekuly pracují a udržují formu kůže. Tyto podlouhlá vlákna jsou silná a velká v našem mladém věku, ale jak stárneme, začnou se měnit.

 

Co se děje s kolagenem v průběhu stárnutí?

V našem středním věku začne produkce kolagenu ustupovat. Nejenže ho produkujeme menší množství, ale stane se rovněž slabším - méně efektivním.
Ovšem neděje se tak jen díky přirozenému procesu stárnutí. Sluneční záření, mrazy, cigaretový kouř, stres, volné radikály, nedostatek spánku, všechny tyto faktory poškozují náš kolagen.

 

Slábnutí kolagenu se na našem obličeji projeví v následujících podobách

Vrásky • Ochablá kůže • Kruhy pod očima • Napuchlá víčka • Mimické vrásky • Povislý krk

Pro zpomalení úbytku kolagenu, zachování mladistvého vzhledua silné a pevné pokožky, musíme dělat dvě věci

Chránit kolagen, který máme
 Podporovat pleť v produkci kolagenu

 

1 položek celkem
Tiomi krabicka A kopie
680 Kč / ks

Mimořádně účinný prostředek v boji proti vráskám. Vysoce koncentrované kolagenové sérum určené k péči o stárnoucí nebo poškozenou pleť.

Kód: 1016