Kompletní sortiment > Hydratační krém s koenzymem Q10 - Aqua Altum Q-10

Hydratační krém s koenzymem Q10 - Aqua Altum Q-10

Aktivuje energii v buňkách - zajišťuje vyváženou hydrataci

Hydratační krém s koenzymem Q10 - Aqua Altum Q-10

Popis produktu

Krém obsahující koenzym Q-10 vytváří ochranu jak zvenčí pleti, tak uvnitř a značně posiluje její schopnost regenerace. Studie rovněž prokázaly, že KoQ10 vyhlazuje vrásky v očním okolí a mimické vrásky.

Dále obsahuje panthenol, vitamín E a komplex bylinných extraktů, včetně aloe vera, která zvláčňuje pleť bez pocitu mastnoty.

Aqua Altum Q-10 je velmi lehký krém, určený pro denní použití.

Účinná látka

Koenzym Q10 je antioxidant, který si tělo vytváří samo. Za bezchybných podmínek by si tělo dokázalo vytvořit tolik KoQ10, kolik je jen potřeba, avšak faktory jako stárnutí, stres, léky, škodlivé účinky slunce a celkově životní styl, snižují náš obsah KoQ10. Z tohoto důvodu přirozená schopnost regenerace pleti s časem odeznívá.

KoQ10 je relativně malá molekula, která dokáže proniknout do kožních buněk velmi snadno.

Kód produktu: 1003
50 ml
Cena: 440 Kč


Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že Koenzym Q-10 se vyskytuje ve většině lidských buněk a jeho nedostatek v pokožce způsobuje stárnutí pleti?

Další produkty

Tiomi Růžová voda - Rose water Růžová voda - Rose water Tiomi Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum Tiomi Krém pro mastnou pleť - Delicate Repair Balsam Krém pro mastnou pleť - Delicate Repair Balsam Tiomi Krém na normální a smíšenou pleť - Rich Tea Cream Krém na normální a smíšenou pleť - Rich Tea Cream Tiomi Čistící mléko / emulze - Daisy Cleansing Milk Emulsion Čistící mléko / emulze - Daisy Cleansing Milk Emulsion

Pečujte o svoji pleť.
Vyberte si kosmetický přípravek na míru své pleti.

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465