Suchá pleť > Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask

Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask

Poskytněte své pleti jednou týdně koncentrovanou dávku účinných látek

Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask

Popis produktu

Koncentrovaná pleťová maska s kyselinou hyaluronovou.
Podporuje buněčnou regeneraci.
Vyrovnává vnější vrstvu kůže.
Zanechává pleť dokonale hydratovanou a jemnou.

Použití: naneste masku ve viditelné vrstvě na očištěnou pleť. Nechte působit 15 minut, poté zbytky masky lehce vmasírujte nebo setřete vatovým tamponem. Aplikujte dvakrát týdně.

Účinná látka

Kyselina Hyaluronová - Je zásadním ochranným prvkem proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Nesmírně důležitá složka si dokáže poradit s nesčetným množstvím problémových projevů pleti. Její mimořádné hydratační účinky se projeví už po pár naneseních. Pleť bude brzy viditelně pevnější a pružnější.

Další z jejích vlastností je schopnost urychlovat regeneraci pleti a rovněž jí účinně hojit. Její liftingový efekt je maximálně účinný při vyhlazování vrásek, stejně jako při předcházení novým.

Kód produktu: 1015
50 ml
Cena: 680 Kč


Dostupnost: na skladě

Další produkty

Tiomi Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Tiomi Kosmetický set Caviar Kosmetický set Caviar Tiomi Krém na suchou pleť - Multi Active Cream Natural Krém na suchou pleť - Multi Active Cream Natural Tiomi Sérum s konopným olejem - Cannabis Serum Sérum s konopným olejem - Cannabis Serum Tiomi Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465